Užeiga

Darbo laikas

Užeiga „Smakų Smakas“ jūsų laukia kiekvieną dieną nuo 11:00 iki 22:00, o penktadienį ir šeštadienį iki 24:00.
Užeigos „Smakų Smakas“ erdvė suskirstyta į 5 stilingai įrengtas erdves.
Įėjus patenkama į pagrindinę salę su didžiuliais langais, baru ir jos pagrindiniu akcentu – įspūdingo dydžio rankų darbo sietynu.

Baras, pagrindinė salė

Baras atviras kasdien nuo 11:00, siūlo išskirtinių nealkoholinių ir alkoholinių gėrimų asortimentą .Kasdien kviečia išgerti kvepiančios kavos, paskanauti desertų, o vakarais tiesiog susitikti ir šiltai praleisti laiką kartu.

Banketinė salė

Šventėms iki 70 žmonių siūloma erdvi banketinė salė su išėjimu į vasaros kiemelį-terasą. Didesniam svečių skaičiui galime pasiūlyti visą užeigos pastatą.

Rūsio menė

Menės bordo ir baltos spalvos atspalviai suteiks aristokratiškumo ir jaukumo, tiks mažesniam žmonių skaičiui.

VIP salė

Šiltai pasisedėti iki 20 žmonių pobūviams puikiai tiks ši salė su išėjimu į balkoną, iš kurio atsiveria visas užeigos sodo grožis.

Mansarda

Norintiems vienumos ir uždarumo reikia rinktis mansardą. Tinka dalykiniams susitikimams, verslo pietums.

Vasaros kiemelis-terasa

Vasarą galima pasinaudoti lauko terasos malonumais. Stebėti saulėlydį arba tiesiog pasimėgauti puikia aplinka: lauko tvenkinys, takeliai pasivaikščiojimui, alpinariumai, gėlynai…

Konferencijos, seminarai

Užeigos „Smakų Smakas“ salės gali būti pritaikytos seminarams, konferencijoms, jos talpina nuo 15 iki 120 asmenų. Pagal jūsų pageidavimą parinksime optimaliausią konferencijos dalyvių išdėstymo variantą. Pasiūlysime kokybiškas maisto paslaugas, gardžias kavos pertraukėles su užkandžiais.

© 2022 visos teisės saugomos. Smakų Smakas. Privatumo politika